• Wpisów: 119
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 00:27
  • Licznik odwiedzin: 13 202 / 2442 dni
 
mypullipword
 
Padfoot: Zdziwię się jeśli ktoś mnie jeszcze pamięta, albo ktoś z dawnych znajomych jeszcze przesiaduje na tym serwisie, więc zacznę od nowa. Stare posty zostaną.
Więc, byłam znana jak Kruk, Rangiku, czy niepamiętamjużkto, teraz przyjmijmy Alayne, tym nickiem można mnie znaleźć na wszelakich innych portalach, grach,  itp. W tym roku kończę lat 16, i wybieram sie do technikum, pod profilem fototechnika.
Spędzam wolny czas przed komputerem grając w gry, np. lola, diablo 3, rysowaniu oraz czytając książek, najczęściej fantastycznych. Obecnie czytam pewnie znaną każdemu "Pieśń lodu i ognia".
Czemu stwierdziłam że może zaczne od początku?
Jak już wspomniałam, dostałam się do wymarzonej szkoły, pod profilem fototechnika, więc stwierdziłam "a może pobawię się w robienie zdjęć, żeby nie iść kompletnie zielona na zajęcia?". Są wakacje, może będę miała więcej czasu na zajęciu sie blogiem. Zobaczymy co wyjdzie.
Co do lalek, April jest, i będzie jedyną dyniogłówką w moim domu. Nie planuje ich więcej, chyba że jednak moja szkoła i fotografia bardzo mnie pociągnie ze sobą, to może, po zakupie nowej lustrzanki (fajnie będzie mieć własny sprzęt w domu), wpadnie w moje łapki druga dyńka, ale to są bardziej odległe plany, na 2-4 lata.
Mam jakieś stare zdjęcia April, myślę że  uda mi sie je dodać jutro, może nawet jeszcze dziś.

Jeśli ktoś, coś, jednak jakoś tu dotarło, i go obchodzi co sie dzieje, trzymajcie łapki w górę, abym nei była zbyt leniwa.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego