• Wpisów: 119
  • Średnio co: 19 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 00:27
  • Licznik odwiedzin: 12 876 / 2357 dni
 
mypullipword
 
Padfoot: Od czasu zamieszczenia ostatniego posta, zaczęły nawiedzać mnie wątpliwości, czy prowadzenie tego bloga ma sens. Może po prostu założę coś w stylu flickr'a (?), gdzie będę mogła dodawać parę pojedynczych zdjęć, nie tylko, a może nawet głównie nie lalkowych?
Myśl była skutkiem iż, wszyscy których znałam, lubiłam, podziwiałam, kochałam ich zdjęcia i lalki, odeszli. Albo przynajmniej są gdzieś, ale ja o tym nie wiem. To pingerowo-lalkowe społeczeństwo, nie jest już to samo. Nie wyobrażam sobie już meet'ów, spotkań z blogerami.
W dodatku nie mogę przestań myśleć o tym, że znów zaczne wydawać na to pieniądze, Aprill przydało by sie naprawić/zmieni obitsu, nie ma kompletnie ubrań, butów, wig już nie jest taki wspaniały, jak kiedyś mi sie podobał.
W każdym bądź razie, w chyba ostatnią środę, zrobiłam pare zdjęć, próbując pobawić sie w czas migawki, przesłony, samodzielnie ustawiać obiektyw etc., wiec pomyślałam, że mogę wstawić kilka zdjęć tutaj, żeby znów nie świeciło pustkami.
Światło było beznadziejne, miejsce beznadziejne, zero pomysłów, wiec no. Fu. Chyba nie lubie robić zdjęć w domu. W szczególności o tej godzinie.

IMG_0477.jpg

Ten o to kubek był moim głównym modelem. Pobawiłam sie też w kolory, odcienie w aparacie.


IMG_0542.jpg


IMG_0564.jpg


Wasza Alayne :v
Edit: Stwierdziłąm że nazwanie sie tutaj tak jak głównie uchodzę w internetach, przed znajomymi i w ogóle, nie będzie okej, bo jednak wole pozostać w pełni anonimowa.
Wieec, niech będzie Padfoot, bo Syriusz.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

 
  •  
     
    Lalkowe społeczeństwo bardzo się zmieniło, niestety. Blogi, które kiedyś bardzo lubiłam, powygasały. Obserwowałam te wszystkie zmiany i przyzwyczajałam się - nie jest tak źle, chociaż to nie to co kiedyś. Szkoda by było gdybyś porzuciła bloga i lalki, bo zawsze lubiłam tu wpadać :3
    Ale jeżeli założysz flickra to nie zapomnij podać linka :D